referencje


  • Aleksandrów Łódzki: Internal Quiet
  • Bełchatów: Over Again
  • Białystok: Cochise
  • Bielsko-Biała: Rewizor, Zabili mi żółwia, Lej Mi Pół
  • Busko-Zdrój: Jack Crusher, Brave Orion
  • Bytom: Chaos
  • Chorzów: Tuff Enuff
  • Ciechanów: Quebonafide
  • Ciechocinek: Zdrowa Woda
  • Częstochowa: Regres, Vicious X Reality
  • Dąbrowa Górnicza: Bas Tajpan
  • Garbatka-Letnisko: CoverBand
  • Gdańsk: Buka, Lipali
  • Gliwice: heretique, Stay Heavy, EMBRIONAL
  • Jawor: GAGA Zielone Żabki
  • Katowice: TORA TORA TORA, De Łindows, Across The Shade, Bottlekopf, Fifidoki
  • Kędzierzyn-Koźle: Livermorium
  • Kielce: BrainWasheD, KUPA, Żółć, Aversja, INSOMNIA, Distorted Transmission, Chleb, Pijacka Banda, Pierrot, BrainWasheD, Atom, FOLYA, Roxanne, TAU, Monochrome, BrainWasheD, Howling Scar, Authority, HSS, Miryam. Crooshood, KPW, Zmiana czasu, ANKH
  • Knurów: LE FLEUR, NIHILISTIC
  • Kraków: OPCJI JEST WIELE, Heart Attack, Ornette, Sun Dance, Death Swingers, Mastemey, Human Bazooka, Bzyk, DIZEL, Inkwizycja, Manat
  • Krosno: MoshMachine
  • Legionowo: SexBomba
  • Leżajsk: Insist
  • Lipsko: NA ZEWNĄTRZ, Aberracja
  • Lublin: GAROTA, Przeciw
  • Łódź: Magister Ninja, Aether, Zeus, The Badji Band
  • Mikołów: DJ Bambus,
  • Nowy Sącz: Bigger Half, Linkage
  • Opoczno: The Pumpers
  • Opole: NUTSHELL
  • Ostrowiec Świętokrzyski: Smoleńsk, Azotox
  • Oświęcim: After Laughter
  • Panki: Leśne Ludki
  • Piaseczno: Kabanos
  • Pionki: Młot Na Czarownice, Power Blues 40+, TheBill
  • Piotrków Trybunalski: Respondent
  • Płock: Farben Lehre, SCHRÖTTERSBURG
  • Poznań: Siewcy Lednicy, ThermiT, Turbo
  • Pruszków: Followers of Light
  • Radom: Kultura Wieku Atomowego, Fraktal, WaveStorm, Zamach Stanu, Rage Path, Zgład, Alicetea, Carrion, Sordina Trąb Jerycha
  • Rzeszów: THCulture, Żywica
  • Skarżysko-Kamienna: Raincoat, Mir, Night Mistress, Za Miesiąc Wrzesień, Doba Czadu, Zwierzę Natchnione, 40 mil obłędu
  • Starachowice: Skafky, Simple Wine, POLA, FLAME, Goat Force One, Noya
  • Staszów: Kostur
  • Sułkowice: Spectrum
  • Szczecin: the ANALOGS, OFFENSYWA
  • Siedlce: Obsolence
  • Słupsk: Karcer
  • Strawczyn: Archont
  • Szwederowo: pARTyzant
  • Szydłowiec: Efedryna, Swobodna, GramOffOn, Areospatile, Sabaka Niewirna, Yellow Pipe, Senderling, Dariusz Bernatek
  • Toruń: Małpa
  • Trzcianka: BezJahZGH
  • Trzydnik Duży: Gruz
  • Warszawa: FORT KNOX, Metka, Dezerter, Krzysztof, Chimera, Runika, Lazy Class, Polska Wersja, Zacier, Venflon, Firenze, Sonic Hrmn, Rzydu, TASK, Warszawska Orkiestra Sentymentalna, Sonic Hrmn, Moribaya, Agata Karczewska
  • Wrocław: Sedes, Prawda, FATE
  • Tychy: Srogo
  • Zwoleń: Fox's Mother
  • ?: BimberPoland, TZN Xenna, TPS Wielokrotnie karany, Rahim, The Wizard Papa, Żabson, Gimpson, Pro8l3m, Białas/Solar
  • Biesiadne: KoliBeer, Over Night, G-GANG, Sorbin, DJ-e, Soliści i kabarety z podkładem muzycznym, SONET
  • Kolędy, pastorałki: PIANO
  • Disco Polo: Pudzian Band, Expert, MixDance, Oxford, Players, Dance Project, Sunrise, Index, Playboys, Jagoda, DEFIS
  • DJ: DJ Andreas, DJ don Pavlo, DJ House
  • Kabarety: Ab Ovo
  • Australia: Elm Street
  • Bułgaria: Claymore
  • Chiny: Nine Treasures
  • Czechy: The Snuff, R-E-T
  • Francja: When Reasons Collapse
  • Hiszpania: Oferta Especial
  • Niemcy: ABYSSOUS, DEATHRITE
  • Rosja: Welicoruss
  • Słowacja: Ine Kafe
  • Ukraina: CIOS, Gogodzy Ganscy
  • Włochy: Egeria